O nas

O nas

Zaczęliśmy warzyć już w 2013 w browarze restauracyjnym. W lipcu 2014 stworzyliśmy browar rzemieślniczy Reden w Świętochłowicach. Naszym pierwszym piwem na swoim był Sweet Stout - Milkołak.

Postanowiliśmy zmienić nazwę - od 2016 działamy jako ReCraft.

Zachęcamy Państwa do współpracy w zakresie sprzedaży piw. Mamy nadzieję, że szeroki asortyment pozwoli wybrać Państwu coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy piwa górnej i dolnej fermentacji, takie jak: Pale Ale (np. American India Pale Ale, także z dodatkami), Black Ale (np. Black India Pale Ale), pszeniczne (Witbier, Hefeweizen, Wheat Ale), żytnie (np. Rye Ale), Stout (Milk Stout, Imperial Stout, Russian Imperial Stout), piwa belgijskie (np. Golden Ale czy Quadrupel), piwa na drożdżach Brettanomyces, Porter, Bock, piwa jasne dolnej fermentacji (Lager, Pilzner).
Główny piwowar, autor większości receptur, budowniczy browarów, jeden z twórców polskiego piwowarstwa rzemieślniczego. Człowiek tysiąca spraw na jednej głowie i kilku telefonów jednocześnie. Rozmowy z nim niebezpiecznie wciągają.
Piwowar browaru Recraft, panuje nad browarem siłą spokoju i rosnącego doświadczenia. Zawsze pomoże i na wszystko znajduje sposób. Wymyśla i warzy coraz odważniejsze piwa.
Pomocnik piwowara, młody, zdolny, żądny pracy i nowych odkryć. Przybył do nas z browaru domowego Kista Piwa, gdzie wyczarował kilka niezłych piw.
Główny handlowiec, to on rozsyła nasze piwo w Polskę i na festiwale. Ogarnia tematy i organizuje wiele spraw. W branży znany jako “Promil”. Zresztą nie bez przyczyny.
Zajmuje strategiczne miejsce w biurze - przez jej ręce przechodzą wszystkie faktury i dokumenty. Zawsze uśmiechnięta. Nie lubi robić sobie zdjęć, ale ją przekonaliśmy 😉